Реалізація лісу необробленого в Черкасах за допомогою майданчика ТБ УЕБ

Основними перевагами торгів необробленого лісу в системі https://www.ueex.com.ua/presscenter/news/prodazh-neobroblenoi-derevini-v-misti-cherkasi-na-auktsionah-maj/ на території Черкас або всієї України є їх чесність і об’єктивність. Завдяки тому, що змінилася процедура прямих договорів, вдалося вивести зелений ринок з тіні і позбутися хабарів. Новий проект діє не так давно, проте вже вдалося лісовим господарствам отримати прибуток, в розмірі 278 мільйонів гривень. Ціна від стартової на лоти в системі Прозорро збільшилася на 3,5%.

Продаж в Черкасах необробленого лісу в системі Prozorro.Sale

Перевагою участі в аукціонах в системі Прозорро є анонімність всіх учасників і прозорість всього процесу в цілому. Як наслідок, є чесність визначення переможців. Таке стало можливо після введення Кабінетом Міністрів нової постанови №1178, яке зобов’язує всі великі підприємства продавати значну частину своєї сировини на відкритих аукціонах в електронній системі Prozorro.Sale.

Проект був запущений в 2016 році в якості стартапа, проте його ефективність незаперечна. Він є якісним інструментом в боротьбі з корупційними схемами при реалізації активів державної, приватної або комунальної власності. Поступово, завдяки системі Прозорро.Продажі, перемагається тіньовий ринок лісових матеріалів, чимала частина якого ще діяла в минулому році.

Аукціони продажу лісу необробленого в Черкасах на майданчику ТБ УЕБ

Сумарний дохід всіх сайтів, які співпрацюють з системою Prozorro.Sale досяг показника майже 30 мільйонів гривень. За 4 роки роботи ТБ «Українська енергетична біржа» було проведено понад 1,6 тисячі відкритих торгів. В аукціонах брали участі громадяни, чисельність яких перевищила 1 тисячу осіб. Прибутковість від всіх угод на платформі склала 2,7 мільйона гривень.

Для прийняття участі в аукціонах в Черкасах, Житомирі, Києві та інших областях сраний потрібно зареєструватися на майданчику sale.ueex.com.ua. А якщо ви хочете отримати додаткову інформацію, то зателефонуйте за номером (044) 337-77-65.

У майданчика ТБ «Українська енергетична біржа» є багато переваг:

  1. Відмінна технічна підтримка;
  2. Завжди наявність актуальних відомостей про торги;
  3. Зручний інтерфейс на сайті;
  4. Високий рівень сервісу.

Для більшої зручності в отриманні інформації про аукціони можна підписатися на Email-розсилку або скористатися Telegram-ботом.