НАДІЙНИЙ захід — Закупівля лісоматеріалів

З недавнього часу здійснити державну закупівлю лісоматеріалів для потреб розвитку і роботи підприємства можна тільки на спеціальній Української універсальної біржі. У 2016 році відбулася глобальна перебудова УУБ, і було винесено урядову постанову про те, що закупівля таких активів, як лісоматеріали можлива тільки через акредитовану організацію і такою є дана торгова площадка.

Вона має державну реєстрацію та отримала загальне визнання, так як стала надійним помічником, який дозволяє здійснювати будь-які угоди з активами без посередників, ризиків і нервування. Багато інформації про електронну площадку є на сайті sale.uub.com.ua, де також є дані щодо особливостей роботи і об’єктів продажу.

Особливості закупівлі лісоматеріалів на УУБ

Деревина є стратегічним ресурсом, з яким необхідно грамотно поводитися. Обсяги вирубки не повинні перевищувати аналогічну величину вже дозрілих рослин. Плюс до всього необхідно враховувати відсоток втрат на природні процеси і природне старіння. Саме з цією метою було вирішено перенести будь-які торги продуктами лісового господарства на єдину торговельну площадку.

Деревина є широко затребуваним матеріалом ресурсом, який використовується в будівництві, застосовується в якості проміжної ланки в будь-яких процесах, з дерева виробляють меблі, зводять будівлі, виготовляють другорядні конструкції і споруди. Природно, щоб гарантувати належний рівень якості кінцевого замовлення або вироби, вихідний матеріал повинен бути аналогічним. Саме це є вирішальним фактором існування даної біржі.

Торговий майданчик являє собою портал, де зареєстровано багато учасників, готових здійснити закупівлю або реалізувати лісоматеріали. На біржі пропозиції формуються в лоти з певними характеристиками:

  1. обсяг партії, на торговому майданчику мінімальний лот із закупівлі деревини становить від 150 куб м;
  2. тип деревини, так як це може бути листяна або хвойна;
  3. якість лісоматеріалів в партії;
  4. терміни закриття пропозиції.

Торгівля здійснюється за допомогою прийняття пропозиції та укладення договору купівлі-продажу, що можна виконати в онлайн. Чи не потрібно нікуди їздити. Система запропонує всі необхідні документи. Залишиться тільки заповнити анкету та провести закупівлю.

Перш ніж погоджуватися на пропозицію, кожен учасник може зв’язатися з опонентом, щоб уточнити характеристики пропонованої деревини. Нерідко матеріал залежується, через що швидко приходить в непридатність або сильно погіршує свої практичні якості.

Переваги торговельного майданчика УУБЗгідно з інформацією, на порталі https://sale.uub.com.ua/filter/wood, торгівля через біржу лісоматеріалами буде прозорою і повністю позбавленою корупційної складової. Угода виконується в умовах взаємного розуміння, тому ніколи ніяких розбіжностей виникати не може. Якщо і проявляться труднощі, то їх можна швидко вирішити за допомогою кваліфікованої консультації. Торговий майданчик доступна цілодобово і має канал в телеграм і групу Вайбер для прийому звернень громадян.